Beylikdüzü Günlük Konaklama

 

Beylikdüzü günlük konaklama, rahat ve güvenli hizmet için çalışır. Eşyalı ve temiz olan evler kısa süreli konaklama için oldukça uygundur. Günlük konaklama için kişi sayısı önemlidir, kişi sayısına uygun olarak alan tahsis edilir ve rahatlık sağlanır. Fiyatlar kaç gün konaklama yapılacağına, evin kaç odalı olduğuna, yerine ve kişi sayısına bağlı olarak değişebilir. Kolay ulaşılabilir yerlerde olan evler, düzenli olarak temizlenmektedir. Konaklama yapılacak alanda insan ihtiyacı olan her eşya mevcuttur. Beylikdüzü günlük konaklama, misafirlerine güvenli ve rahat evler temin etmektedir.

Konaklama Hizmetleri

Günlük konaklama için tahsis edilmiş olan evler, her müşterinin beklentisini karşılayabilmektedir. Belirtilen gün sayısı boyunca rahat ve güvenli olarak kullanılan evlerdir. Evlerimizde gerekli olan eşyaların tamamı düşünülmüş ve hazırlanmıştır. Özellikle kış mevsimlerinde evler sıcak olacak şekilde kaloriferlidir. Televizyon, internet, sıcak su, WİFİ gibi ek hizmetlerde konaklamaya dahildir.

Kalite ve Güven

Beylikdüzü günlük konaklama, kaliteli ve güvenli hizmetin tek adresidir. Her yere yakın konuma sahip, gerekli tüm eşyalarla döşeli olan evlerle hizmet verilmektedir. Kolay ulaşım sağlanabilen yerlerde yer alan evler, kişi sayısına uygun biçimde ayarlanmaktadır. Günlük gereksinimleri fazlasıyla karşılayabilen eşyalar, temiz ve konforlu kullanım sağlar. Bir evde ihtiyaç duyulan her şey düşünülmüş olup isteğe bağlı detaylar da sunulabilir. Günlük konaklama da yalnızca konaklama ihtiyaçları sağlanır bunun haricinde ek olarak istenilen şeyler bildirilmelidir.

Yorumlar kapatıldı.

Call Now Button
×