Özyurtlar Günlük Apart

 

Özyurtlar günlük apart öğrenciler, memurlar ya da kısa süreli olarak dışarıdan gelenlerin konaklaması için düşünülmüştür. Apart içerisinde çeşitli ihtiyaçlara yönelik her eşya bulunmaktadır. Bir veya birden fazla kişi sayısı için değişebilen özelliklerle ayarlamalar yapılabilmektedir. Apart içerisinde kişilerin güvenliği ve rahatı ön plandadır. Kolay ulaşılabilir olmakla beraber çeşitli toplu taşıma araçlarına da yakın konumlarda yer almaktadır. Özyurtlar günlük apart, düzenli olarak temizlenmekte ve hijyen kurallarına dikkat etmektedir.

Günlük Apart Hizmetleri

Günlük apart, herkese uygundur ve kalındığında her ihtiyacı karşılamaktadır. Sıcak su, wifi, televizyon, buzdolabı gibi ihtiyaçları karşılayabilen apartlar, 7/24 hizmet verebilmektedir. Her saate giriş çıkışa müsaittir ve bulunduğu konumda güvenliği sağlanmaktadır. Özyurtlar günlük apart, modern dizaynı ve konforlu alanlarıyla özenle hazırlanmıştır. Öğrencilerin ve memurların sıkça tercih ettiği apartlar uzun süre ya da kısa süre konaklamalar için farklı fiyatlarda olabilir. Apart fiyatları belirli noktalara bağlı olarak değişir.

Apart Özellikleri

Günlük ihtiyaçların tamamın karşılayabilen, bir evde olması gereken tüm eşyaları barındıran Özyurtlar günlük apart, merkezi konumuyla da dikkat çekmektedir. Apart market, bakkal, sağlık ocağı ve hastane gibi merkezi ve s kullanılan yerlere yakındır. Farklı özellikleri ile fiyat değişimine uğrayabilen apartlar kişiye özel tahsis edilir. Düzenli olarak temizlenen apartlar da hijyen bir kuraldır. Apart içerisi rahat hareket edilebilir ve geniş alanlardan oluşur rahat, temiz ve son derece güvenlidir.

Yorumlar kapatıldı.

Call Now Button
×